08 Nisan 2014

TTNET İnternet'imi Kapattırdıktan 2 Ay Sonra Borç Çıkardılar.

2014 yılının ilk ayında Keçiören'de Türk Telekom binasından İnternet'imi iptal ettirdim. Borcum bulunmadığı söylendi. Bundan yaklaşık 3 ay sonra mektup geldi. 82 TL borç çıkarmışlar. İnternet hattı borçluyken bildiğim kadarıyla kapatılmıyor.

Kapattırmak için borcun ödenmesi gerekiyor. Bizde tüm borçlarımızı ödeyip İnternet'imizi kapattırdık. TTNET'in nasıl bir usulsüzlük ile bu yola başvurduğunu anlayamadım. Yetkililerin ilgilenmesini istiyorum.

Mevlüt 224 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön