29 Ekim 2013

TTNET İnternetimi Kapattığım Halde Fatura Gelmeye Devam Ediyor!

İnternetimizi 2013. 01. 25 Tarihinden kapatmamıza rağmen 2013, 07, 2013 tarihinden bu yine tekrar fatura gelmeye başladı. Şuan 5 fatura oldu kullanmadığımız bir hizmetin parasını istiyorlar. Biz internetimizi imza karşılığı tüm borcumuzu ödeyerek kapattık.

TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda size geri dönüş yapılacak denip oyalanıyorum. Şuan mahkemeye vermeye karar verdim halen geri dönüş olmazsa.

Harun 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön