11 Şubat 2014

TTNET İnternet'imi Kapatmıyor!

Kasım 2013'te TİVİBU'nun çalışmaması ve müşteri hizmetlerinden memnuniyetsizliğim den dolayı hem TİVİBU'mu hem İnternet'imi kapatmak için telefonla başvuru yaptım. Anında İnternet'imi kullanıma kapadılar. 9 gün içinde bütün demirbaşları teslim etmem gerektiğini söylediler ve 1 hafta içinde hem TİVİBU hem de İnternet'imi kapatmaları için Küçükyalı TTNET'e yazılı dilekçemi ve demirbaşları teslim ettim.

Bütün süreçlerini izlememe rağmen inatla İnternet'i kapatılmıyor. Müşteri hizmetlerin yaklaşık 5 adet şikayet dosyası açtırdım kesinlikle geri dönüş alamıyorum ve üstüne üstlük kapalı olan İnternet'im için son 2 aydır fatura alıyorum. Gerçekten yeter artık!

Begüm 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Begüm18 Şubat 2014

    TTNET tarafından halen herhangi bir çözüm üretilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön