25 Kasım 2013

TTNET İnternetimi Kapatmayıp Beni Borçlandırmışlar!

Bundan üç yıl önce Afyon'da öğrenciyken adıma TTNET internet açtırdım. Üç yıl kullandım ve artık kapattırmak istedim. Önce müşteri hizmetlerini aradım, kapattırmak istediğimi söyledim onay verdiler. Sonra Haziran 2013'te İzmir Torbalı'daki TTNET bayiisine gittim orada da belgeyi imzaladım.

Üç ay sonra netimin kapatılmadığını ve 137 TL borcu olduğunu öğrendim TTNETi aradım, şikayetimi bildirdim. Bana inceleme başlattıklarını söylediler. İki üç gün boyunca da her gün bana mesaj gönderdiler, inceleme devam ediyor diye.

Aradan yaklaşık iki ay geçti ve bugün bana mesaj geldi. Borcunuz 231 TL olmuştur, ödemezseniz yasal işlem başlatılacaktır diye. Neden inceleme sonucu bana bildirilmiyor?

Musa 65 Okunma

Cevaplar

 • Musa25 Temmuz 2014

  530 TL borç ödedim. Allaha havale ediyorum TTNET'i...

 • Musa28 Kasım 2013

  TTNET'e soruyorum, ben Torbalı şubesine gidip, orda belgeyi imzalıyorsam ondan önce de sizi arayıp kapattırmak istediğimi söylüyorsam ve siz kapatmıyorsanız benim bunda ne suçum var? Neden bana tekrar fatura gönderiyorsunuz? En sonunda artık savcılığa başvurdum.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Musa25 Kasım 2013

  Bugün tekrar ttnetten arandım. Borcum hatırlatıldı. Başka dabir bilgi verilmedi

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön