20 Haziran 2014

TTNET İnternetimi Kapatmamakta Israrcı.

TTNET internet kapatmak için bulunduğum bölgedeki yetkili merciye giderek kapatma dilekçesi vermiş olmama rağmen TTNET müşteri hizmetlerini defalarca arıyorum internetim kapanmamış gözükmektedir. TTNET yetkililerine sesleniyorum internetimi kapatmanızı aksi halde yetkili mercilere şikayette bulunacağımı tarafınıza bildiririm.

Ümit A. 423 Okunma

Cevaplar

 • Ümit A.26 Haziran 2014

  Kesinlik sözünde duran bir şirket olmadığını müşterisine değer vermeyen bir şirket olduğu kanısındayım.

 • Ümit A.26 Haziran 2014

  Yapmış olduğunuz bilgilendirme yerine getirilmedi ! 7 gün içinde tamamen kapanacağını belirmiş olmanıza rağmen 8. gün oldu TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda henüz internet kapatılmamış ve askıda gözükmektedir. İnternetimin derhal kapatılmasını istiyorum.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi21 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi20 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön