12 Eylül 2014

TTNET İnternetimi Israrla Aktif Hale Getirmiyorlar!

06.09.2014 tarihinde kullanıcısı olduğum 3'lü paketin taahhüt zamanı doldu. Ben bu sözleşmeyi sonlandırıp TTNET'in başka bir kampanyasına geçmek istedim ve sözleşmeyi yaptık. Açık adresi Ihlamurdere Cad. no:3 Beşiktaş olan Armada iletişimde çalışanları önceki taahhütlü sözleşmemi iptal edemeyeceğimi eğer iptal edersem 90 gün boyunca başka kampanyalı sözleşme imzalayamayacağımı söyledi.

Ancak sonradan imzaladığım sözleşmenin konusu internet aktifleşeceği zaman eski sözleşmemi sonlandırabileceğimi aradan geçen zamanda 3'lü paketi 110 tl civarı fiyattan kullanacağımı ancak en geç 2 güne aktifleşeceğini söylediler. Şu an aradan 5 gün geçti internetim hala aktif olmadı. Telefonlarını açmıyorlar.

Burak 199 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Burak 16 Eylül 2014

  Utanmadan" ilgili birimler tarafından kontroller devam etmektedir" demişsiniz. Sizden çok marjinal birşey istemedim, işinizi yapmanızı istedim. Sizin birimlerinizdeki elemanlar nasıl çalışıyorsa kontrolleri hiç bitmiyor. İşi geçip başınıza biz mi öğretelim size ?

 • Burak 16 Eylül 2014

  TTNET gibi büyük bir firmadan hiç yakışı olmayan bir hizmet görüyorum. Geçen sene de aynısı oldu. Sizde hizmet "h" si bile yok. Birde burada en iyi 2. firma sırasındasınız. Herkesin şikayetine somut gerçek çözümler bulacağınıza kopyala yapıştır yöntemiyle şikayeti çözdüğünüzü sanıyorsunuz. ŞİKAYETVAR.COM yetkilileri bunu görmeli ve buna göre TTNETin sıralamasını düzeltmeli. İnternetimi tek tuşla aktif hale getirebilecekleri halde hala inat yapar gibi aktif etmiyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön