31 Ocak 2014

TTNET Internetimi Dondurmuyor!

Askerlik görevimi yapmak için askere gideceğim. TTNET den 6 ay sadece internetimi dondurmasını istedim onlarda bana kampanya dahilinde olduğum için yapmayacaklarını söylediler. Ben isteğimin makul olduğunu düşünüyorum çünkü dondurduğum süreyi daha sonra üstüne ekleyerek aynı şey olur hem taahhüt süresini yerini getirmiş de olurdum.

Müşteri memnuniyeti adına bunun kabul edilmesini beklerdim. Yani 8.7.2014 dolacak taahhütüm 8.1.2015 de dolardı 6 ay dondurmaya talebimin adaletli olduğunu düşünüyorum dikkate alınmasını talep ederim.

Onur 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön