24 Mayıs 2013

Ttnet İnternetimi Bağlamıyorlar!

Yeni adresime taşınacağımı, taşınmadan önce belirtmiştim Ttnet'e. Taşınalı bir hafta oluyor ve hala evimde internetim yok. Meslek olarak da devamlı interneti kullanmak zorunda biri olarak zor durumda kaldım. Hergün müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım artık. Hergün kayıt açılıyor fakat değişen bir şey yok.

Hizmet alamadığım halde fatura kesilecek ay sonunda! Evimde internetimi kullanmak istiyorum. Konu ile acil dönüş bekliyorum.

Yeliz 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yeliz01 Haziran 2013

    Tekrar tekrar yazıyorum. Biri şu problemi gidersin artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön