07 Eylül 2013

TTNET İnternetimi Bağlamıyor!

28.08.2013 tarihinde TTNET 3'lü avantaj tarifesine başvurdum. Kargo gecikmeleri yüzünden sözleşme 02.09.13 tarihinde elime ulaştı ve sözleşmeyi imzaladıktan sonra 2 gün içerisinde açılacağı söylendi.

Toplamda başvurudan itibaren internet açılma süresinin en geç 7 gün olması gerektiği söylenmişti. Bununla ilgili 04.09.13 tarihinde TTNET'i arayıp şikayet oluşturdum. İki gündür TTNET'ten şikayetinizle ilgili inceleme ve çalışmalarımız devam etmektedir şeklinde bir mesaj geliyor.

Mesajda verilen takip numarası ile TTNET'i aradığımda telefonda doğru düzgün bilgi verilmiyor. Başvurumun üzerinden 9 gün geçmesine rağmen modem elime ulaşmadı internetim açılmadı ve bilgi alabileceğim bir yetkiliye ulaşamıyorum.

Dicle 25 Okunma

Cevaplar

  • Dicle 24 Eylül 2013

    İnternet bağlantım halen daha yapılmadı. Bu siteden gönderilen mesajlara otomatik yanıt verilmesi sorunun çözüldüğü anlamına gelmiyor. Ttnet hala tarafıma bilgi vermedi ve bağlantımı yapmadı sözleşme iptalimide yapmıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]om adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön