23 Ocak 2014

TTNET İnternetimi Bağlamaya Bir Türlü Gelmiyor

10/01/2014 tarihinde TTNET hiper internete abonelik işlemlerim başladı 17/01/2014 tarihinde bağlamaya geldiler. Ancak hiçbir açıklama yapmadan gittiler daha sonra bir milyon telefon görüşmesi yaptıktan sonra en sonunda kutuda yer olmadığını kablo servisine attıklarını ancak bağlantı zamanı ile ilgili bilgi veremeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerlerini aradığımda şikayet kaydınız alınacak 2 gün içinde döneceğiz dediler. 1 hafta oldu dönen olmayınca tekrar aradım.

Sözde şikayet kaydımı tekrar güncellediler ancak yine arayan soran yok. Karşınızda muhattap yok abonelik sözleşmesini yaparlarken 8 gün içerisinde internetimizin bağlanacağı söyleniyordu ancak 13 gün oldu. Karşımızda muhatap yok.

Gökhan 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön