23 Eylül 2014

TTNET İnternetimi Bağlamadılar!

Yaklaşık iki ay önce Of TTNET bayisine giderek internet nakil talebinde bulunmuştum. Ancak bulunduğum adrese altyapı gelmediğini söylemişlerdi. Ben de faturamı dondurmuştum. 2 hafta önce altyapının geldiğine dair TTNET Of bayisi tarafından binamıza duyuru asıldı.

15 Eylül 2014 tarihinde Of TTNET bayiine giderek faturamı aktif hale getirerek nakil talebinde bulundum. 19 Eylül 2014 tarihinde görevliler geldi ancak biz bağlayamadık siz usta çağırıp yaptırın dediler. İtiraz ettim sonuç değişmedi.

Aynı gün TTNET'i arayıp şikayette bulundum. Sonuç yok. 22 Eylül 2014 tarihinde tekrar TTNET'i aradım. Yine sonuç yok. Faturam işliyor ama hizmet alamıyorum. Bağlantının saplanıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Muhammed 390 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muhammed 24 Eylül 2014

    Şikayetlerimizi iletmede, geri dönüş ve bilgilendirmelerinde problem yok. Ancak bunu pratiğe dökmede sorunlar yaşanmakta. 23 Eylül 2014 tarihinde binamıza farklı bir konu ile ilgili gelen TTNET personeline rastlayarak gerekli takibi yaptım ve interneti bağlattırdım. Demek isteyince yapılıyormuş. Bence TTNET personellerini gözden geçirmeli.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön