11 Kasım 2014

TTNET İnternetimi Açmamakta Israrlı.

TTNET'in duyarsızlığı hala devam etmekte. Müşteri hizmetleri çalışanları sorunumu çözmemekle beraber geçiştirici cümlelerle beni sallamakta çözüm üretmek yerine çözümsüzlüğü sunuyorlar. Bana verdikleri cevaplar çok çelişkili biri birbirini tutmuyor ve işimin aciliyetin farkında olup ve bunu not edip en kısa zamanda ilgileneceğini söylüyorlar tam bir hafta geçti.

Karşımda çok garip insanlarla muhatap oluyorum işin en ilginç tarafıysa verdikleri cevaplar. Ben soruyorum neden böyle sıkıntı neydi bozulan ne? Karşı komşumda var internet bende de var işte dls yanıyor internet ışığı yanıyor internet yok neden diyorum. Onlarda bana en kısa zamanda düzelecek diyor.

Taner 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön