22 Nisan 2014

TTNET İnternetimde Sürekli Kesintiler Yaşıyorum

Ttnet'te ilk iki yıl taahhütlü kullandıktan sonra taahhütsüz 1 - 1.5 yıl kullandığım süre içinde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama 28 Mayıs 2013 tarihinde taahhütlüye geçtikten sonra sık sık kesintiler yaşadım ve 30 mart 2014 'ten bu yana ara ara iki gün gelen internetimi kullanamamama rağmen birçok kez Müşteri Yetkilisinden burada bir sorun görünmüyor cümlesiyle karşı karşıya kaldım.

28 Mayıs'ta sözleşmemin bittiği gibi benimde TTNET'le hiçbir bağlantım kalmayacağını söylemek isterim.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön