08 Mayıs 2013

Ttnet İnternetimde Kopmalar Yaşıyorum!

İnternetimde kopmalar yaşıyorum ve Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda ise yok modemdendir yok iç kablo tesisatından dır öyledir böyledir varsayım üzerine konuşuyorlar. Sistemimde bir sıkıntı yok. Apartman tesisatı değişeli çok olmadı. Lütfen artık her problemde suçu müşteriye atacağınıza problem ile daha detaylı ilgilenirseniz sevinirim.

Kopma probleminin yanında ping problem ide çekiyorum arada , müşteri hizmetlerine aktardığımda problemimi biz ping problemine bakmıyoruz diyorlar peki kim bakacak,dediğimde biz bakmıyoruz diyorlar ısrarla. İnternet bir bütündür ve her türlü problemi ile ilgilenmek zorundasınız beceremiyorsanız yapmayın bu işi...

Mert 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön