TTNET İnternetimde Bağlantı Kopma ve Hız Problemi.

İbrahim K. |

Yaklaşık 3 aydır kullanmakta olduğum fiber internetimde sürekli bağlantı kopma sorunu yaşıyorum, aldığım hız ise geçen yıla göre oldukça kötü durumda. Fiber internete geçiş amacım hızlı internet kullanmaktı, şu anda aldığım hızı normal internet ile de alabilirim.

En az 5-6 arıza kaydı oluşturdum 444 0 375 numaralı müşteri hizmetlerinizden, hiçbirisi sorunumu çözmediği gibi geri dönüş almadım bile!

3 aydır kullanamadığım internet için para ödemekteyim, bu durum bir son bulsun artık yeter.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  12 Eylül
  18:13

  2 gün içinde sorunum çözüldü, öncelikle Şikayetvar.com'a teşekkür etmek istiyorum. TTNET müşteri hizmetleri beş para etmez, 3 aydır müşteri hizmetleri ile görüşüyordum, sürekli arıza kaydı oluşturup sonuçsuz bırakılıyordu. Buraya yazdığım şikayetten iki gün sonra TTNET'ten arandım ve tüm sorunlarım giderildi.

 • 11 Eylül
  14:29

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Eylül
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.