04 Şubat 2014

TTNET İnternetim Yok

23 ocakta verdiğim kayıt sisteminizde hala açık kapanmamış. Bu süre zarfında 4 gün internet kullanamadım servis geldi. Ama neden kaynaklandığını bulamadı sürekli net yavaş 31 ocak bgn tekrar ınternetım gitti. Hala çözümlenemiyor. Müşteri memnuniyeti sıfır 444'lü hatlardaki çalışan müşteri temsilcileriniz yanlış bilgi verip mağdur ediyorlar. Geri dönüş yapılacak dendi ama bir sonraki aramamda tarafıma geri dönüş olmayacağı bilgisi verildi.

Sürekli mağduriyet memnuniyet sıfır fatura gönderiyorsunuz ama hizmet vermiyorsunuz. Son 2 saat zaman size çözümleyemiyorsanız. Sözleşmeni feshediyorum ve sözleşme ücretini ödemiyorum. Hıı şimdi aşağı yazarsınız talebiniz alındı diye çözüm istiyoruz aynı şeyleri duymak değil.

Hande 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön