27 Mart 2013

Ttnet İnternetim Yok!

Artık ben arıza bildirmekten usandım arkadaşlar ben sözleşmeye uyup paramı ödüyorum lakin ttnet bu sözleşmeye uymuyor ben bırakın kaliteli interneti normal internete hasretim 4 gündür internetim yok 15 kere arıza bildirdim halen çözüm yok arkadaşlar artık bir çözüm bulun olmuyorsa sözleşmemi bitirin bende başımın çaresine bakayım.

Abdullah 19 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 30 Mart 2013

    Sayın Ttnet yıl 2013 Yer İstanbul Avcılar Birhaftadır İnternetim hiç yok birsürü paralar harcayıp reklamlar çekiyorsunuz İstanbul un Göbekginde 3 aydır adam gibi internet hizmeti vermekten Acizsiniz Sayın:ttnet Ben Sözleşmeye Uyup faturamı Ödüyorum Ama Sizler Sözünüzü Tutmayarak Beni Oyalıyor sunuz Bugüne denk Tam20ye yakın Arıza bıraktım SONUCYOK artık koltuk larınız dan yarılıp miletin mağduriyetini giderin

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön