08 Mayıs 2013

Ttnet İnternetim Yavaş Ve Kopuyor!

Yaklaşık bir hafta evvel aktif hale gelen fiber internet hizmetim yaklaşık olarak 2-3 gündür inanılmaz derecede yavaş ve ara ara bağlantımda kopmalar meydana geliyor. Çalıştırdığım speedtest uygulamalarında da yüksek oranda "ping" olduğu ortaya çıktı.

Dolayısıyla elde ettiğim hız da vaad edilenin oldukça altına düşüyor. Hem işimle alâkalı hem de okulumla ilgili birçok veriye internet üzerinden ulaşmak durumunda olduğumdan, internetimin bu durumda olması hayatımı kötü yönde etkiliyor.

ADSL'den fibere geçerken belli başlı kuşkularım vardı; ancak başıma bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmiyordum. Sorunumun giderilmesini ve gereğinin ivedilikle yapılmasını talep ediyorum.

Abdurrahman 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Abdurrahman10 Mayıs 2013

    Sorunum kısa sürede giderildi. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön