31 Ağustos 2013

TTNET İnternetim Sürekli Kopuyor Hızım da Çok Düşük!

TTNET üyesiyim son 6 yıldır kullandığım internet kalitesi verdikleri hizmet insanı çileden çıkaracak seviyeye geldi. Bildirdiğim arızaların hepsine bir bahane veya yapmadıkları halde yaptık deniyor.

İnternetim kopuyor hız 0.84 mps evimde 3 adet bilgisayar 2 adet modem 10 çeşit kablo 2 adet splitter var ve 2 yıllık elektronik iletişim santral deneyimim olmasına rağmen müşteri temsilcisi rahatlıkla bana 3 mps hızınız var internetiniz kopmuyor diyorsa buda bana göre TTNET'in teknik ekibinin yetersiz olduğudur.

02.09.2013 tarihi itibarı ile gerekli mercilere resim, video ve Bilirkişi raporu ile başvuracağımı bildiririm.

Serkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön