06 Haziran 2015

TTNET İnternetim Sürekli Kopuyor!

Bu hafta içinde internetimde sürekli kopmalar yaşıyorum. Neredeyse 10 dakikada 3-4 defa kopma oluyor ve bundan son derece rahatsız oluyorum. Bundan önce böyle kopmalar olmuştu o zaman internet hızından dolayı kopma olduğunu söylediler ve hızı düşürmüşlerdi. Paketim 16 Mbit fakat hızın kopmayla bir alakası olduğunu sanmıyorum çünkü verdikleri modem tp-link marka kendilerinden verdiler. Ben hızımın düşürülmeden kopma sorununun çözülmesini istiyorum.

Onurcan 643 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön