22 Şubat 2013

Ttnet İnternetim Sürekli Kopuyor!

Ttnet'e üye olduğum günden bu yana bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Benim internetim bağlandığı günden beri gidip gidip geliyor. Defalarca 4440375 numaralı telefonu aradığımız zaman saatlerce müzik dinliyoruz çok ihtiyacımız varmış gibi bunu bildirdiğim halde bana modeminiz bozuk olduğunu söylüyorlar. Modem firmasını dahi aradığımızda onların çarpık çarpık kelimeler söylediğini bu arızalar giderilmezse bununla ilgilenilmezse gerekli kurumlara ve insan haklarına sözleşmemizin fes edilmesini istemek için müracaatta bulunmak zorunda kalacağız. Düzgün bir şekilde kullanamadığımız şeyden sizler olsanız memnun olur musunuz? İlginizi acelece bekliyoruz.

Burcu 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön