26 Kasım 2014

TTNET İnternetim Sürekli Kesiliyor!

Bu zamana kadar hattım belki 10 defa kesilmiştir. Yağmur yağsa ya da yüklü bir kamyon geçse internetim kesiliyor. 28 mart 2014'te hattım yine kesildi. Bir ay sonra bir daha sonraki ay tekrar. 01.08.2014 de tam 15 gün süre ile net kullanamadım ve onarıma teknik ekip gelmedi.

Sonra bir gün geldiler onarım yapıldı. Ancak ben kullanamadığım internetin parasını ödemek istemiyorum gün olarak yaklaşık 45-50 gün internetimin olmadığını hesap ettim.

Halbuki aylık 82 TL'yi acımadan aldılar. Biz parayı yolda bulmuyoruz. Hizmet alıyorsam ücretini veririm ancak hizmet yoksa TTNET bunu nasıl talep edebilir? Kullanamadığım internetimin ücretinin iadesini talep ediyorum.

Ufuk 177 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk'un Teşekkür Mesajı24 Nisan 2015

    Şikayetvar ilgililerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sorunumu buraya bildirdikten tam 2 gün sonra TTNET beni aradı ve haklı olduğumu bildirerek ücret iadesi yapacaklarını söylediler ve 24 saat içinde iade gerçekleşti. Şikayetvar çalışanlarına emekleri, ilgileri ve mağdurların sesi oldukları için ayrı ayrı teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön