10 Eylül 2013

TTNET İnternetim Sürekli Kesiliyor!

28 temmuz 2013 tarihi itibari ile bir haftalık sürekli kesintiden sonra internetim geldi. Ondan sonra her gün (istisnasız her gün) internetim zaman zaman anlık, zaman zaman birkaç saatlik, zaman zaman da günlük kesintiler oluşmaya başladı. Bununla ilgili sürekli müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydımı oluşturdum. Hala kesin bir çözüm getiremediler. Son olarak bugün (10,09,2013) 8:25 te uyandım, internetimin olmadığını gördüm.

Saat 11:54e kadar kesinti devam etti. Kesin bir çözüm getirecekleri konusunda inancımı yitirmiş bulunmaktayım. Böyle devam ederse TTNET'ten hizmet satın almayı kesmeyi düşünüyorum.

Burhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 12 Eylül 2013

    bana gönderilen mail yine otomatik, standart cevap niteliğindedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön