21 Kasım 2013

TTNET İnternetim Port Hatası Veriyor Kullanamıyorum!

Nakil işlemi gerçekleştirildiği halde internet hizmetini alamadığım gibi TTNET çağrı merkezindeki sayın bayan, internet hizmetinden en son geçen gece 02:41'de yararlandığımı söyledi.

Diğer yandan çağrı merkezini her aramamda "nakil gerçekleşmedi", "bilinmeyen sinyal olarak görülüyorsunuz", "güncelleme var", "hata var arıza var" gibi farklı cevaplar aldım. Velhasıl kelam Hatalı Port Arızası sayfasını dahi internet hizmeti olarak gören TTNET umarım bu durumu daha fazla uzatmaz.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön