11 Mayıs 2013

Ttnet İnternetim Kesiliyor!

İnternet bağlantımda sürekli olarak kesintiler oluyor. İhtiyacım olduğu zamanlarda internetimi kullanamıyorum. Müşteri hizmetleri, santral kimse çözüm bulamıyor. Ya sorun yok deniyor ya da arıza kaydı alıyoruz deyip geçiştiriyorlar. Ama çözüm yok. Faturalarımı düzenli ödüyorum. Hatlarımda, bilgisayarımda, modemimde sorun yok. Benim gibi düşünen binlerce abone olduğuda malum. Çözüm bulunmasını bekliyorum. Kablosuz nete bağlanma sorunum devam ediyor. Bir süre daha dişimizi sıkıp alternatif firmaların güçlenmelerini bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Kazım 33 Okunma

Cevaplar

  • Kazım 17 Mayıs 2013

    Şu an için bağlantım düzeldi.En kısa sürede değerlendirmeye alıp yardımcı olduğunuz için TTNET teşekkür ederim.Bozulduğunda şikayet etmesini biliyorsak düzeldiğinde teşekkür etmesinide biliriz:)

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön