19 Mart 2013

Ttnet İnternetim Kesilip Duruyor!

Maalesef ki ttnet İnternet kullanıyorum internetim devamlı kesiliyor telefon açıyorum düzeltiyorlar ertesi gün yine aynı rahat 50 - 60 tane bu konudan arıza kaydı bıraktım ama geçici olarak düzeltiyorlar 2-3 gün geçmeden gene aynı hale geliyor ttnetten yetkili birinin bana ulaşmasını istiyorum yeter artık çektiğim çile.

Fatih 19 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Mart 2013

    Bana herhangi bir mail yada telefon ile dönüş yapılmadı. her zaman yapıldığı gibi telefonuma bir mesaj geldi aradık ulaşamadık diye ama yalan bıraktığım bütün arıza kayıtlarında sırf kaydı kapatabilmek için bu yalana başvuruluyor ben hala dönüş bekliyorum kayıtlarda cep telefonum kayıtlı bana telefon ile dönüş yapabilecek birini istiyorum cep telefonum kayıtlı değilse söyleyin vereyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön