25 Kasım 2013

TTNET İnternetim Kesik Ve Kimse İlgilenmiyor!

19. 11. 2013 Tarihinden beri internet hizmeti alamamaktayım. Defalarca TTNET müşteri hizmetlerini ve Telekom müşteri hizmetlerini aradım şikayet bıraktım ama herhangi bir dönüş yapılmadı. Bu konudaki mağduriyetimin ivedilikle giderilmesi ve hizmet alamadığım günlere ait internet hizmetinin faturamdan düşülmesini, bunlar yapılmadığı takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağımın bilinmesi istiyorum.

Tufan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön