15 Ağustos 2013

TTNET İnternetim Kesik!

Geçen hafta düşük olan hız problemi tam halloldu derken bu sefer de internetim yok. Firmadan gelenlerin zaten arayıp da müsait misiniz diye sorma nezaketi yok, çat diye kapıdalar. Dün teknik eleman bizdeki ekipmanlarda bir sorun bulamayıp gitti. Sabah internet 1-2 saat kadar vardı o sırada tekrar teknik eleman geldi, internetimiz geldi diye gönderdik arkasından geri kesildi.
Gerçekten bıktırdın artık TTNET!

Hülya 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hülya 15 Ağustos 2013

    3 gündür arıyoruz ama 3 gündür "gerekli kontroller yapılmaktadır" cevabını alıyoruz. İki haftadır süren sıkıntılardan bıktım ve başka bir firmaya geçmek istedim ama 220 lira +kaç günlük kullandıysam onun bedelini ödemem gerekiyormuş. Bizim kullanamadıklarımızı da Ttnet ödeyecek mi acaba?

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön