12 Nisan 2013

Ttnet İnternetim Kapalı Olduğu Halde Fatura Geliyor!

İnternetimin ocak ve şubat borcunu otomatik ödemede bildiğim için takip etmedim ancak eve Ttnet Türk telekom müdürlüğünden takip kağıdı geldiğinde farkettim ve kullanmadığım dönemlerinde faturası halen kesilmekte. Zaten internetim borçtan dolayı kapatılmış neden hala her ay fatura kesiliyor?

Ben kullanmadığım 2 aylık faturayı ödemek zorunda değilim ayrıca her ay farklı tutarlarda faturam geliyor... Gereğinin yapılmasını istiyorum.
Kullandığım dönemler:
25 ocak :32.75 TL
25 Şubat 46,50 TL
Ben bu borçlardan sorumluyum
Kullanmadığım :
25 mart :47.50 TL
24 Nisan : 49.00 TL'den Sorumlu değilim neden ödeyim zaten internetim kapalı borçtan dolayı?

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön