TTNET İnternetim Dondurulmuş!

Ümit B. |

2 Haziran'da Telekom şubesinden internetimin iptali için dilekçe verdim. Daha sonra çağrı merkezinden telefonla aranıp onay verdim ve cayma bedelimin haziran döneminde faturalandırılıp tarafıma temmuz ayı içerisinde ulaşacağı söylendi. Ancak temmuz ayındaki faturada böyle bir bedel görünmeyince yaptığım görüşmeler sonucu onayım dışında internetimin dondurulduğunu öğrendim. Başka bir internet sağlayıcısıyla yaptığım anlaşmaya göre bu cayma bedelini ödeyip taraflarına 2 ay içerisinde göndermem gerekiyordu. Yaptığınız bu işlem sonucunda çıkartacağınız yeni faturasının bana ulaşma tarihi 2 ayı geçiyor ve diğer sağlayıcının kampanyasından yararlanamıyorum. Gerekli yasal işlemleri başlatacağım.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Temmuz
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.