11 Şubat 2014

TTNET İnternet'im Çok Sorun Çıkarıyor!

TTNET yüzünden ne oyun oynayabiliyorum ne de film izleyebiliyorum. Verdiğimiz paranın bir kuruş karşılığını veriyorlarsa illa mahkemeye vermedik diye oluyorsa bunlar onuda yapacağım sonunda. Ya sizin şu sorununuz var hemen yapalım desinler yada ben TTNET'den vazgeçiyorum herkesten her gün şikayet duymaktan bıkmadınız mi? Bu kadar sözden sonra lütfen ilgilenin.

Ugur 49 Okunma

Cevaplar

  • Ugur 12 Şubat 2014

    ttnet aldıgıma bin pismanım

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön