03 Nisan 2013

Ttnet İnternetim Çok Ağır!

Daha önceki şikayetim doğrultusunda sorunumun çözüldüğü cevabı gelmişti, internet hızım da olması gereken seviyeye yükselmişti fakat uzun sürmedi, bir hafta sonra tekrar aynı sorun baş gösterdi. İndirme hızım her gün kademe kademe düştü şimdi maksimum ve 90-100 kB/s hızında seyretmeye başladı. Bu durum günlük koşturmaca içinde zaten sıkışık olan zamanım daha da verimsiz hale getiriyor ve bu da iş ve eğitim hayatıma olumsuz etki ediyor.

Samet 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön