09 Eylül 2013

TTNET İnternetim Bir Var Bir Yok!

Yaklaşık 3 aydır TTNET beni internet ile uğraştırıyor. İnternetim bir var bir yok. Çok güzel çalışıyor, sonra bir anda gidiyor ve bütün gün bağlantı yok.

2 kere geldiler, modemi değiştirin dediler değiştirdik yeni modem aldık, servis ücreti olarak faturamıza 10 TL yüklediler ama servisten biz bir fayda görmedik. Hala internetimiz yok. Şikayet oluşturduk, 2 gündür ekip gelecek diye bir kişi evde bekliyor. Gelen giden yok.

Müşteri hizmetleri ekibin ne zaman geleceğini de bilmiyor, bekliyoruz.

Yasin 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön