21 Ocak 2014

TTNET İnternetim Bir Kaç Gündür Gelip Gidiyor

İnternetim 1 kaç gündür çok yavaş arada kopmalarda oluyor. İnternet hız limitini açtığımda hızım 8 mb 3 mb düşüyor. Ancak hesap kesim tarihinde bile internetimin hızı 5 6 mb i geçmiyor. TTNET de e bizi yanıltıyor, hızınız 8 mb kota asımında 3 mb inecek diye 2 yıldır TTNET kullanıyorum. Daha internetimi 8 mb göremedim. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?

Turan 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön