22 Kasım 2014

TTNET İnternetim Bağlanmadı.

Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen hala aynı noktadayız benim evime hala internet bağlanmadı çünkü teknik ekip ısrarla ben isteyken eve gelmeye, gelmeden önce de aramamaya büyük bir ciddiyetle devam ediyor ve ben sürekli TTNET'de başvuru yenilemeye devam ediyorum ne zaman cinnet geçiririm bilmiyorum.

Rahşan 81 Okunma

Cevaplar

 • Rahşan28 Kasım 2014

  bilgilendirme yaptınız doğru ama çözüm bulamadınız hala, zaten verdiğiniz bilgileri son 1 ayda 10-15 defa dinledim sizden

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Rahşan25 Kasım 2014

  halamı kontrol ediyorsunuz? bu kadar zaman kontrol ettiğiniz her neyse merak ettim doğrusu ki beni hala arayan soran olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön