06 Şubat 2015

TTNET İnternetim 8 Kat Yavaş!

Ben bundan yaklaşık 2 hafta önce TTNET müşteri hizmetlerini aramıştım. Oradaki bayana internetimin çok yavaş olduğunu, bunu nasıl çözebileceğimi sordum. O da bana DNS falan dedi konuştu işte biraz sanki onları denememişim gibi. Ben olmadığını belirtince, internet altyapısında mı ne sıkıntı olduğunu, bu yüzden eğer tam hızda internet verirlerse internetimin sürekli kesileceğini, o yüzden internet hızımı 200kb/s ye indirdiklerini söylediler.

Madem indiriyorsunuz, bari ay sonunda kol gibi fatura göndermeyin veya o faturayı gönderiyorsanız, vaadettiğiniz internet hızını sağlayın. Artık ekip mi gönderiyorsunuz, altyapıyı mı hallediyorsunuz, yoksa faturayı mı düşürüyorsunuz bilmem. İlgilenin.

Eren K. 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön