TTNET İnternetim 4 Haftadır Yavaş.

Ebubekir D. |

İnternetim 4 haftadır yavaş. 7 Ekim tarihinde arıza kaydı oluşturduk. Bu sabah arıza kayıt teyidi için 4440375'ten aradılar. Arızanın giderilmediğini söylediğimde müşteri temsilcisi bana 'Port ile dükkan aranızda mesafe uzaklığından dolayı alt yapınız 1 mbit hızdan yükseği kaldırmıyor' dendi. Müşteri temsilcisine 'kabloyu mu ikiye böldüler de kısaldı bu kablo mesafesi? ' dediğimde 'bir bilgimiz yok telekom'a başvuru yapın' dendi ve ben bundan dolayı şikayetçiyim. 6 aydır sapasağlam olan net son 1 aydır yavaşladı. Dediğim gibi ne oldu? 1 ay önce kabloyu ikiye mi böldüler? Şikayetçiyim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebubekir D.
  20 Ekim
  12:06

  30 Eylül'de müşteri hizmetlerinden başvuru yaptım. 17 Ekim oldu halen bağlantı için gelinmedi. 10 Ekim cumartesi günü saat 18:33 te ekip sözde eve gelmiş ama kimseyi bulamamış. Oysaki hafta sonu herkes evde oluyor. 7 gündür arıyorum arıza kaydı oluşturuyorlar. Yasal süreç 10-15 gün dediler 17. Gün hala gelen arayan yok. Şikayetçiyim pişmanım.

 • 10 Ekim
  16:59

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.