04 Ocak 2014

TTNET İnternetim 1,5 Aydır Bağlanmadı!

16 Kasım 2013 tarihi itibariyle İnternet, Tivibu ve telefondan oluşan 3'lü paketi nakil için başvurdum. 12 nci gün telefonum bağlandı. Fakat internetin neredeyse 2 aydır bağlanmadı. Kars Telekom Müdürlüğüne konu ile ilgili olarak başvurdum. Tivibu aboneliğini iptal etmem gerektiği söylendi.

Tivibu cihazını iade edip iptal ettirdim. Görüştüğüm Telekom personeli sisteme naklimin gelmediğini söyledi. İptal için yaklaşık 200 TL isteyen kurum 2 aydır interneti bağlamamanın faturasını da bana kesmektedir. Kullanamadığım İnternet ve Tivibu'nun faturasını ödemek zorunda kalmaktayım. Mağduriyetimin bir an önce sona erdirilmesini talep ediyorum.

Abdullah 61 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah14 Ocak 2014

    Hala internetim bağlanmadı. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön