22 Ocak 2015

TTNET İnternetim 10- 15 Dakikada Bir Kopuyor ve Hızı Çok Daha Düşük.

Öncelikle konuyla ilgili TTNET'le son 7-8 aydır belki abartısız 50-60 kere bu konuyla görüşüp defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen sorunla ilgilenilmediğinden dolayı sürekli olarak internetimde kopmalar yaşıyorum ve internetimin hızı vadettikleri internet hızı olan 16mbit in yarısı bile değil 5-6 mbit internet sağlıyorlar ve internetim yaklaşık 10 15 dakikada bir kesiliyor. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Harun 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön