30 Kasım 2013

TTNET İnternetim 1 Aydır Bağlanmadı!

01.11.2013 tarihinde TTNET yalın internet için başvuruda bulundum. Fakat bağlantı yapılacak bina yeni olduğu için direk dikilmesi gerektiği konusunda bilgi verdiler 1 aydır Afyon Türk Telekom müdürlüğününe gidip gelmeme rağmen bugün yapılacak yarın yapılacağı söylenilerek bekletilmekteyim.

İnternetimin en kısa sürede bağlanılarak memnuniyetin tarafınızdan sağlanmasını beklemekteyim bağlantı yapılmadığı taktirde imzaladığım sözleşmeyi iptal edeceğimi belirtmek isterim...

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet13 Aralık 2013

    tarafıma ulaşıldığı söyleniyor fakat ne arayan var ne soran mail bile gönderme cesaretinde bulunan yok 1.5 ay oldu halen sorun devam ediyor müşteri memnuniyeti sıfır

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön