01 Ağustos 2014

TTNET İnterneti Kullanamıyoruz.

2 hafta önce başvurduk.. Modem de arıza var bağlanamadık ve iletişim numarasında bizi sürekli oyalıyorlar. Şurayla görüşün burayla görüşün ya da isterseniz siz bize biraz daha para verin biz bir daha bir bakalım. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Bin pişman olduk TTNET'e başvurduğumuza ve hala interneti kullanamıyoruz..

Ayşe 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ayşe01 Ağustos 2014

    Yaklaşık iki haftadır böyle büyük bir firmanın yardım edemeyip yardım etmeye çalışması büyük bir incelik.. 2 hafta sonra da kullanamadığım internetin faturasında yardımcı olursunuz inşallah.. Gerçi hoş biz bu gidişatla iki hafta değil 2 yıl daha bekleriz ya neyse en azından lütfedip burdan cevap yazmışsınız..

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön