11 Şubat 2014

TTNET İnterneti Kullanamadığım Halde İptal Edilmiyor!

Sayın TTNET yetkilisi; lütfen yazacaklarım ciddiye alınsın.

Telefon ve internetim nakil dilekcemden sonra evde kutu olmadığından dolayı bağlanamıyormuş. Daha önümüzde 3000 kişi varmış bir müşteriye daha önünüzde 3000 kişi var siz çok geç sıra gelir denmez!

Şimdi, benim bağlantım yapılmadığı gibi hizmetlerim iptal edilmiyor, 20 gün oldu Ocak ayı faturam geldi. Şimdi şubat ayı faturamı bekliyorum şubat ayı faturam geldiğinde diğer evraklarla avukatıma verip tazminat davası başlatacağım bilginiz olsun...

Oğuz 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön