21 Mart 2013

Ttnet İnterneti Kapattırdığım Halde 12 Ay Boyunca Fatura Gönderilmiş!

358 417 ** ** hatta ait İnternet i Ttnet şubesine giderek hattı kapattırdığımızda bana verilen ürün kapatma kağıdı olarak verilmiştir. Herhangi bir bişey denilmemiştir. Bişey yapmam gerek dediğimde yok hattınız kapatılmıştır borcunuz yok denilmiştir.

Daha sonra uzun bi süre şehir dışına çıktıktan sonra aylar son evime döndüğümde kapımda ınt. faturası gördüm. Muş. hizmet. aradığımda dosya açıldı geri dönüş sağlandığında sözlü olarak yapılmadığını Türk Telekom Müdürlüğüne gidilip kesin kapatılma yapılacağını söylemişler. Ama bana böyle bilgi verilmedi. Mağdur bırakıldım. Şuan fatura ödemem isteniyor. Internet kullanmadığım halde. Fatura halen geliyor.

Kenan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 20.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön