TTNET İnterneti Kapattım Ama Ceza Faturamı Çıkarmıyor!

Daim Ü. |

Ben 2015 Ocak ayında 24 ay taahhüt ile TTNET'ten üçlü internet paketi aldım. Daha sonra apartmana Turkcell Superonline geldi. Turkcell Superonline bana eğer TTNET'ten kendi hizmetlerine geçersem TTNET'in çıkaracağı taahhüt cezamı kendilerinin ödeyeceğini söyledi. Ben de TTNET hesabımı 30 Mart'ta kapatıp Turkcell Superonline geçtim.

Turkcell Superonline'in 24 ay taahhütten çıktığım için TTNET'in bana keseceği cezayı ödeyebilmesi için TTNET'in bana ceza faturası çıkarması gerekiyor. Lakin TTNET 3 aydır bana ceza faturası çıkarmıyor ve ceza çıkarmayacaklarına dair yazılı bir belge vermiyor. Bu ceza faturasını 20 Haziran'a kadar Superonline'a vermem gerekiyor.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:38

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Haziran
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.