10 Haziran 2015

TTNET İnterneti Kapattım Ama Ceza Faturamı Çıkarmıyor!

Ben 2015 Ocak ayında 24 ay taahhüt ile TTNET'ten üçlü internet paketi aldım. Daha sonra apartmana Turkcell Superonline geldi. Turkcell Superonline bana eğer TTNET'ten kendi hizmetlerine geçersem TTNET'in çıkaracağı taahhüt cezamı kendilerinin ödeyeceğini söyledi. Ben de TTNET hesabımı 30 Mart'ta kapatıp Turkcell Superonline geçtim.

Turkcell Superonline'in 24 ay taahhütten çıktığım için TTNET'in bana keseceği cezayı ödeyebilmesi için TTNET'in bana ceza faturası çıkarması gerekiyor. Lakin TTNET 3 aydır bana ceza faturası çıkarmıyor ve ceza çıkarmayacaklarına dair yazılı bir belge vermiyor. Bu ceza faturasını 20 Haziran'a kadar Superonline'a vermem gerekiyor.

Daim 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön