03 Mart 2015

TTNET İnterneti Bağlamıyor!

9 Şubat'ta Türk Telekom Müdürlüğünden bizzat yaptığım İnternet başvurusu boş port olmaması sebebiyle 2 Mart'ta iptal edildi. Başvuru sırasında bana ortalama 2 gün içinde internetin bağlanıldığı söylenmiş ve boş port olmadığı hakkında bilgi verilmemişti! Bu bir aylık süreçte TTNET'i defalarca aradım ve müdürlüklerine defalarca gittim. 3 Mart tarihli gidişimde, boş port olmadığı ve bu yüzden bağlanamadığı, hatta en başından beri boş port olmadığı bilgisini aldım. TTNET yetkilisi, madem boş port yok, neden beni 1 aydır yalan mesajlarla ve bilgilerle oyalıyorsunuz? Doğru bilgi vermiyor. 2015 ve ben 60 gündür internet bağlatamıyorum! Üstelik sorunun çözümü için çaba da sarfedilmiyor!

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Mesut Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]m adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön