17 Nisan 2013

Ttnet İnternete Bağlanamıyorum!

15 gün önce ev değişikliğinden dolayı Ttnet ile kablosuz internet paketini satın aldım. Bir türlü internetim çalışmıyor. Kendi modemimi kullanmak istediğimi, ücrete tabii olduğu için firmadan ekstra modem almak istemediğimi belirttim bağlantı sırasında. Gelip 2 gün sonra kurulumu yaptılar. Ve fakat hiçbir şekilde elimdeki modem ile internete bağlanamadım.

Müşteri hizmetleri modemimin internet hızını desteklemediğini, bana VDSL modem vermeleri gerektiğini söylediler. 24 ve 12 aylık paketler dahilinde faturama yansıyacak ek tutarları olduğunu, fakat müdürlüklerden gidip alırsanız ücretsiz dediler.Bunu teyit etmek amaçlı aradığım hiçbir müdürlük telefona cevap vermiyor. Kimse yok sanırım?

Murat 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön