09 Ocak 2014

TTNET İnternet'e Bağlanamıyorum!

6 Ocak tarihinde İnternet bağlantımın olmadığına dair TTNET müşteri temsilciliğine aramak suretiyle bilgi verdim ve arıza kaydı açtırdım ancak sorunumla hala ilgilenen veya çözen olmadı. TTNET'in kalite anlayışına ve müşteri odaklı çözüm anlayışına bu durumu yakıştıramadım. Biz bu interneti kullansak da kullanmasak da her ay ücretini ödüyoruz;

Peki kullanamadığımız zamanı nasıl telafi edeceksiniz? Bu zaman diliminde övünerek ulusal yayında reklamlarda geniş ağınıza merak ediyorum. Size güvenmemiz neticesinde bize vereceğiniz ödül bu mu olacaktı? Ayrıca bu ilk sorunda değil 2-3 daha aynı sorunu yaşıyorum. Bu durumun artık son bulmasını istiyorum.

Alim 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön