27 Şubat 2013

Ttnet İnternet'e Bağlanamıyorum!

İnternet'e Ttnet ile bağlanıyorum ama bir ayı geçkin bir süredir internette bağlantı sorunu yaşıyorum. Modemi kontrol ettirdim modemim sağlam ve adsl ışığı ara ara yanıp sönüyor
bazense hiç yanmıyor. Defalarca ttnet olsun telekomun arıza hattına olsun kayıtlar bıraktım. Ama bir türlü tamir yapılmadı.

Bir kaç gün İnternet düzelir gibi oluyor ama sorunlar tekrardan devam ediyor. şu an İnternet te bağlanma sorunu yaşıyorum.ttneti aradığımda arıza kaydı oluşturup burdaki telekom görevlilerine gönderiyorlar. Bence onlarda baştan savma işler yapıyorlar. Bir türlü İnternet'e sağlıklı bağlanamıyorum. İlgisizlik hat saffada acil çözüm.

Ersin 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön