19 Eylül 2013

TTNET İnternet'e Bağlanamıyorum!

TTNET telefonsuz İnternet başvurusunda bulundum yetkililerden aldığım cevap, binanın uygun olmadığı ve telefon kutusunun bulunmadığını söylediler ancak binada telefon kutusu bulunmakta ve 2 ay önce alt kattaki komşum İnternet'ini iptal etmiş.

Alt kattaki komşum iki ay önce iptal etmiş deyince bu sefer aldığım yanıt sizin daire uygun değil Telekom'dan gidip dilekçe vermeniz gerekiyor bizim yapabileceğimiz bir şey olmadığını söylediler. Yani açıkçası aldığım cevap bu olmaması gerekiyordu. Bir alt kattaki komşuda İnternet var, telefon kutusunun da olduğu ortaya çıkıyor ama ortada hala bir tuhaflık dönüyor...

Erdal 57 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 12 Temmuz 2014

    ÇÖZÜM İÇİN ARAYAN ARKADAŞIN CEVABI AYNI ŞEKİLDE OLDU :)

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön