09 Eylül 2013

Ttnet İnternete Bağlanamıyorum!

Yaklaşık 2 hafta önce internet bağlatmak için TTNET' i aradım. Bana sözleşme göndereceklerini ilettiler. Doldurup geri gönderdim. Teknisyen gönderip ilgileneceklerini ilettiler. Ve ben yaklaşık 1 haftadır gece gündüz arıyorum tam bir fiyasko.

Sonra bana memnun kaldınız mı diye soruyorlar. Çözüm istiyorum internet kullanamıyorum. Sürekli arıyorum aramak zorunda değilim yardımcı olunmuyor. Acil dönüş istiyorum. Böyle bir tuahflık görülmemiştir. Nasıl bir firmasınız anlam veremiyorum. Hiç hoş bir memnuniyetiniz yok. Dönüş bekliyorum yetkililerinizden.

Damla 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön